Scroll Top

Intencje Mszalne

czym jest msza święta?

bezkrwawa ofiara pana jezusa chrystusa

Eucharystia ma ogromną moc duchową. Każdy Katolik, może poprosić kapłana o sprawowanie Mszy świętej w intencji swojej, swoich bliskich lub za zmarłych. Tak zwane stypendium Mszy świętej, czyli Twoja ofiara, jest podstawą codziennego utrzymania kapłana. W krajach misyjnych nabiera to szczególnego znaczenia.

Zamów Mszę świętą. Otrzymasz łaski duchowe z niej płynące, a jednocześnie przyczynisz się do utrzymania misjonarza lub lokalnego franciszkańskiego kapłana. Niech modli się za Ciebie franciszkański świat! Każda Msza, którą tutaj zamówisz, będzie sprawowana w jednym z krajów misyjnych. 

Niestety nie będziemy w stanie podać terminu ani miejsca, jednak zostanie ona odprawiona przed upływem 10 miesięcy.

rodzaje intencji mszalnych

Msza Indywidualna

To jedna Msza święta sprawowana w podanej przez Ciebie intencji. Może ona być sprawowana za żywych jako dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą np. o uzdrowienie lub o błogosławieństwo, a także za zmarłych. Jest to jedna Msza w jednej intencji. Może być również doskonałym prezentem od Ciebie dla kogoś dla Ciebie ważnego.

triduum

Do Triduum odnoszą się te same zasady co do Mszy indywidualnej, z tym, że są to trzy Msze święte w tej samej intencji przez trzy następujące po sobie dni.

msza gregoriańska

To seria 30 Mszy świętych, sprawowanych nieprzerwanie przez 30 kolejnych dni. Ta Msza święta może być sprawowana wyłącznie w intencji zmarłych.

ZAMÓW INTENCJĘ MSZALNĄ

Możesz również dokonać wpłaty za pomocą przelewu tradycyjnego na numer naszego rachunku bankowego, aby uniknąć opłat za obsługę szybkich płatności. Dodatkowo prosimy o przesłanie mailem na adres: misje@bernardyni.pl potwierdzenia przelewu wraz z intencją.

Nazwa odbiorcy: Zakon Braci Mniejszych OO. Bernardynów
Numer konta: 26 1020 1433 0000 1902 0214 9334  (PKO BP)
Tytuł przelewu: Na cele kultu religijnego – intencja

Kontakt

Adres:

ul. Bernardyńska 25

Kalwaria Zebrzydowska 34-130

Polska

Konto bankowe:

26 1020 1433 0000 1902 0214 9334
PKO BP

Adres e-mail:

Nasze projekty
Clear Filters
Kontakt

Adres:

ul. Bernardyńska 46

Kalwaria Zebrzydowska 34-130

Polska

Konto bankowe:

PKO BP 26 1020 1433 0000 1902 0214 9334
 

Adres e-mail:

2024 © MUTIMA – Franciszkański Sekretariat Misyjny

Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać za pośrednictwem Twojej przeglądarki informacje z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny.