Życzenia – Wielkanoc 2021

Chrystus

prawdziwie Zmartwychwstał

Alleluja!

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy Misji Bernardyńskich!

Z okazji Świąt Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa staję przed Wami i składam moc serdecznych, płynących prosto z serca, życzeń.

Niech Pan życia, Zwycięzca śmierci, piekła i szatana, obdarza Was wszelkimi potrzebnymi łaskami, by w Waszych sercach zawsze gościła niczym niezmącona radość i szczęście, a każda chwila życia była wypełniona nadzieją i miłością.

Niech świadomość, że Chrystus Zmartwychwstały jest blisko, że żyje we wspólnocie Kościoła, że żyje w sakramentach, niech ta świadomość, ożywia Wasze życie osobiste i rodzinne, umacnia i będzie dla Was źródłem nadziei i mocy. Czerpcie z tej bliskości duchową siłę. Miejcie tę świadomość, że wiara chrześcijańska potrafi przezwyciężać wszystkie trudności, jeśli jest konsekwentna.

Życzę Wam i sobie, abyśmy mogli przeżyć te Święta, mimo pandemii, w duchu głębokiej wspólnoty, radości i pokoju, pokoju, który daje Chrystus Zmartwychwstały. niech lęk nie panuje nad nami. Bo panem życia jest Chrystus!

Miejmy odwagę: On zwyciężył świat.

Na święty, Wielkanocny czas, z serca Wam błogosławię i życzę pokoju i radosnej Paschy. Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

ALLELUJA!

 o. Jarosław Kania OFM

moderator ds. ewangelizacji misyjnej