Podziękowanie za samochód terenowy do misji w Ekwadorze

Dziękujemy serdecznie za wsparcie naszego projektu na samochód dla naszej działalności misyjnej w Ekwadorze. Nasza misja w Guayzimi obejmuje terytorium rozciągnięte na ponad 80 kilometrów, a co za tym idzie blisko 40 wiosek do odwiedzenia w ciągu miesiąca, aby głosić Słowo Boże i sprawować Sakramenty, jak również udzielać pomocy w formie różnych rzeczy materialnych, np. ubrania, leki, przybory szkolne dla dzieci. Każdego miesiąca pokonujemy około 1500 kilometrów w tym nie łatwym terenie. Wszystko to jest możliwe jedynie, jeśli się ma odpowiedni środek transportu. To dzięki waszemu wsparciu mogliśmy zakupić nowy samochód terenowy dla naszej misji i dziękujemy za to z całego serca. Dzięki waszej życzliwości możemy służyć spokojnie na naszej misji docierając do wszystkich wiosek indiańskich.
Jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy Bogu za działalność MIVA Polska, wszystkich osób pracujących w tej dobroczynnej organizacji. Przede wszystkim dziękujemy Bogu za Was drodzy Ofiarodawcy, za Wasz każdy ciężko zapracowany grosz, którym dzielicie się z innymi.

Pragniemy zapewnić o naszej modlitwie za Was do Jezusa w czasie Eucharystii i naszych modlitw zanoszonych do Naszej Matki Maryi.

O. Augustyn Bielak OFM